Rozhovor 0.1

10. dubna 2010 v 14:41 | XoXo-Gossip girl |  Rozhovory
Jak jsi se dostala ke Gossip Girl ?
No, šla jsem na casting pro pilotní díl, protože jsem před tím přečetla několik dílů a znala jsem postavy. Myslela jsem si, že roli rozhodně nedostanu, protože ani náhodou nevypadám jako Jenny. Já byla blondýna, ona byla brunetka. Ale za dva dny jsem letěla do LA, abych tam natočila první díl. Od té doby je to fofr !

Gossip Girl má opravdu hodně fanoučků. Jaké to je ? Tvůj život se během tří let musel neuvěřitelně změnit.
Musím říct, že jo. Nikdo z nás nepřemýšlel o tom, jestli bude mít fanoušky, natož kolik jich bude mít ! Je to skvělé a máme velké štěstí, že nás tolik podporují.

Seriál je v USA hodně slavný, ale jaké to pro tebe je, když tě znají i v Británii nebo v Německu ? Byla jsi někdy v Berlíně ?
Ne! Ale rozhodně tam chci někdy zajet. Jedna z mých kamarádek tam byla a moc se jí to tam líbilo - docela jsem jí záviděla. Je to naprosto šílené, když si uvědomím, že seriál sledují po celém světě. Nemohla bych být vděčnější.

Řekněme si něco o tvém filmu, Paranoid Park. Vím, že režisér uvedl, že hodla využít pouze neprofesionální herce. Ale tobě se podařilo dostat roli. Jak to ?
No, Paranoid Park byl o dost jiný, než filmy které jsem kdy natočila. Dostala jsem scénář, měl 33 stran. Řekla jsem si: ,,To se mi líbí, ale kde je zbytek ?"

Takže to bylo učení se scénáře za pochodu ?
Ano. Roli jsem dostala tak, že jsem poslala kazetu. Režiséra jsem uviděla až první den natáčení. On to tak chtěl. Myslel si, že film bude působit opravivěji, když hercům řekne co nejméně. Probouzela jsem se a neměla ponětí, co budu ten den dělat. Každý z nás využil do toho vložil svou tvořivost a já se naučila věřit svým instinktům.

Teď se hodně objevuješ v časopisech, kde se komentuje tvůj styl. Stává se z tebe módní vzor. Jaký bys řekla, že máš styl ?
No, tak rozhodně nemám stylistu. Všechno si vybírám sama. Myslím, že je to důležité, protože opravdový styl vychází z vnitřku. Když ti někdo vybírá oblečení, tak to nevyzařuje tvoji osobnost. Svůj styl nemůžu nikam zařadit, protože se pořád vyvíjí a závisí také na mojí náladě. Většinou mám na sobě něco v černé barvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 vintage gowns dress vintage gowns dress | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 11:21 | Reagovat

some really superb content on this website, regards for contribution.
http://www.blowdress.org

2 fake iwc watch fake iwc watch | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 7:21 | Reagovat

You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.
http://www.begwatches.net/iwc.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama