Rozhovory

Rozhovor 0.3

22. dubna 2010 v 19:50 | XoXo-Gossip girl
Není to rozhovor,ale to je fuk xD


Krásná Jenny Humphrey ze Super drbny dokonale klame tělem...
Vypadá jako blonďatý andílek, ve skutečnosti je ale Taylor Momsen (16) pořádně ostrá holka, která se s ničím nepáře.

"Nejsem Paris Hilton! Nestarám se o to, abych se chovala jako správná celebrita," svěřila se nedávno Taylor.

Fanoušky ale seriálová Jenny odrazovat nechce: "Ráda rozdávám podpisy a nevadí mi, když si mě lidé fotí, jen se mi příčí chodit někam jen proto, abych ukázala, jak to umím rozjet a abych byla vidět!"

Blonďatá kráska navíc přiznává, že ona žádného hereckého idola nemá: "Nechápu, že se někdo na někoho kouká v televizi a chce být jako on! Já nechci být nikdo jiný, chci být tím, kým jsem. Chci být já!"

To se ale vůbec nelíbí jejím kolegům a byli by mnohem raději, kdyby se chovala jako oni. "Na nikoho si nehraju, takže s mým chováním nemám šanci zapadnout," poznamenala ještě.

Další věcí, kterou jí lidé z filmového světa vyčítají (a my se tentokrát přidáváme) je její závislost na cigaretách! "No a co, tak kouřím," říká Tay s tím, že jde přeci o její zdraví.

Producenti Gossip Girl jí vyčítají hlavně to, že je špatným příkladem pro teenagery, kteří nejčastěji seriál sledují! "Nemůžu za to, že jdu po ulici s cigaretou, někdo mě při tom vyfotí a dá to na net," brání se Taylor a na závěr ostře dodává: "Nikoho nenutím, aby kouřil a aby byl mým fanouškem. Ať si to každý přebere, jak chce! Já si žiju svůj život a nehodlám to měnit!"

Hudba, které se Taylor věnuje, je stejně drsná jako ona.

Zdroj: Bravogirl.cz

Rozhovor 0.2

22. dubna 2010 v 19:48 | XoXo-Gossip girl
Z Page six magazine:

Vymyšlený vztah s hereckým kolegou Chacem Crawfordem z Gossip Girl:
"Jako kdybych chodila na párty s kolegy. Tisk ze mě dělá party girl, ale tou já nejsem. Jsem pod zákonem ! Já jen sedím doma a hraji na kytaru. To opravdu dělám. "
Ve světle reflektorů a blesků v 15 letech:
"Vždycky mě před tou celebricitou varovali. Ale prořívat to je jiné, než o tom mluvit. Je to pořád divné, když si vyjdu na vánoční večírek a lidé si o mně vymýšlejí lži."
Hudba a psaní:
"Nejsem moc spolehlivá a jsem dost zpomalená, když mám dodržet termín. Moje hudba je jako mé dítě. Sedím v pokoji a píšu 4 dny a neukážu to nikomu, dokud si nebudu jistá, že je to dokonalé. Potom nechám ostatní to posoudit. Nenechám se kritizovat, dokud nebudu nejdřív sama spokojená. "
Vášeň pro návrháře:
"Miluji Alexandera Wanga ! Oh, a miluji Balmain a toho nového indie designera Gary Grahama. Objevila jsem ho; je tak jiný. Mám ráda ty hvězdné značky - YSL, Dior, Dolce & Gabbana." Když jdu ven, nepřemýšlím o tom, jak budu připadat ostatním. Jsem prostě taková."

Rozhovor 0.1

10. dubna 2010 v 14:41 | XoXo-Gossip girl
Jak jsi se dostala ke Gossip Girl ?
No, šla jsem na casting pro pilotní díl, protože jsem před tím přečetla několik dílů a znala jsem postavy. Myslela jsem si, že roli rozhodně nedostanu, protože ani náhodou nevypadám jako Jenny. Já byla blondýna, ona byla brunetka. Ale za dva dny jsem letěla do LA, abych tam natočila první díl. Od té doby je to fofr !

Gossip Girl má opravdu hodně fanoučků. Jaké to je ? Tvůj život se během tří let musel neuvěřitelně změnit.
Musím říct, že jo. Nikdo z nás nepřemýšlel o tom, jestli bude mít fanoušky, natož kolik jich bude mít ! Je to skvělé a máme velké štěstí, že nás tolik podporují.

Seriál je v USA hodně slavný, ale jaké to pro tebe je, když tě znají i v Británii nebo v Německu ? Byla jsi někdy v Berlíně ?
Ne! Ale rozhodně tam chci někdy zajet. Jedna z mých kamarádek tam byla a moc se jí to tam líbilo - docela jsem jí záviděla. Je to naprosto šílené, když si uvědomím, že seriál sledují po celém světě. Nemohla bych být vděčnější.

Řekněme si něco o tvém filmu, Paranoid Park. Vím, že režisér uvedl, že hodla využít pouze neprofesionální herce. Ale tobě se podařilo dostat roli. Jak to ?
No, Paranoid Park byl o dost jiný, než filmy které jsem kdy natočila. Dostala jsem scénář, měl 33 stran. Řekla jsem si: ,,To se mi líbí, ale kde je zbytek ?"

Takže to bylo učení se scénáře za pochodu ?
Ano. Roli jsem dostala tak, že jsem poslala kazetu. Režiséra jsem uviděla až první den natáčení. On to tak chtěl. Myslel si, že film bude působit opravivěji, když hercům řekne co nejméně. Probouzela jsem se a neměla ponětí, co budu ten den dělat. Každý z nás využil do toho vložil svou tvořivost a já se naučila věřit svým instinktům.

Teď se hodně objevuješ v časopisech, kde se komentuje tvůj styl. Stává se z tebe módní vzor. Jaký bys řekla, že máš styl ?
No, tak rozhodně nemám stylistu. Všechno si vybírám sama. Myslím, že je to důležité, protože opravdový styl vychází z vnitřku. Když ti někdo vybírá oblečení, tak to nevyzařuje tvoji osobnost. Svůj styl nemůžu nikam zařadit, protože se pořád vyvíjí a závisí také na mojí náladě. Většinou mám na sobě něco v černé barvě.
 
 

Reklama